قوانین سایت

1- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت زو فالوور مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و متعاقبا خریدار نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به خریدار است.

2- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت زو فالوور و استفاده از خدمات ارائه شده توسط زو فالوور به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات زو فالوور از سوی خریدار است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین زو فالوور از سوی خریدار است .

3- تنها افراد بالای 18 سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند .

4- روش ارتباطی مستند زو فالوور با خریدار، شماره موبایل است که خریدار در فرم سفارش سایت زو فالوور ثبت کرده است.

5- روش ارتباطی مستند خریدار با زو فالوور، شماره موبایل و آیدی تلگرام مربوط به شماره موبایل مندرج در سایت زو فالوور است.

6- زو فالوور از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

7- در صورتی که به هر دلیل سفارشات بیش از 12 روز کاری تاخیر داشته باشد، خریدار امکان درخواست استرداد هزینه را دارد، به استثای بند 15

8- زو فالوور به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند، زوو فالوور به هیچ وجه اکانت های مشتریان را جهت ارائه نمونه کار در اختیار هیچ کسی قرار نمیدهد.

9- در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و خریدار حق هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ واریز شده را ندارد.

10- فالوور های ارائه شده توسط زو فالوور پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ و ابقای فالوورها هم بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد.

11- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

12- پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره پیگیری اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و بصورت پیامک برای خریدار ارسال میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

13- درخواست خریدار با مشخصات و شماره موبایل به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی زو فالوور رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

14- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق روش های دیگر اقدام به افزایش فالوورهای و … صفحه خود نکند؛ در غیر این صورت زو فالوور مختار است تمام فالوورها و دیگر محصولات سفارش داده را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

15-سفارشات حداکثر طی 72 ساعت کاری پس از سفارش تحویل می گردند، شایان ذکر میباشد با توجه به حساسیت بعضی از شبکه های اجتماعی و ثبت سفارش بیش از 10.000 فالوور و …، احتمالا تکمیل سفارش به یک هفته و شاید هم بیشتر بطول بینجامد، پس در این شرایط کاربر  حق هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ واریز شده را نداردو باید منتظر تکمیل سفارش خود از جانب سایت و ارسال پیامک اتمام سفارش باشد.

16- تمام محصولاتی که در سایت زو فالوور فعال هستند و عنوان شده که دارای اکانت های ایرانی و خارجی هستند، هیچ تضمینی بر اینکه چند درصد ایرانی و چند درصد خارجی است ، نیست . در این نوع سفارش همه جوره اکانت وجود دارد و خریدار حق اعتراض در این محصولات را به هچ وجه ندارد و به هیچ وجه مبلغ پرداخت شده عودت داده نخواهد شد، خریدار موظف است قبل از اقدام به خرید به این نکات توجه و ریسک آن را بپذیرد.

17- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد، در صورتی که کاربر اکانت خود را در حال تزریق فالوور و …تبدیل به خصوص کند سفارش آن بصورت تکمیل شده ثبت میشود و خریدار حق هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ واریز شده را ندارد، پس تا تکمیل سفارش و دریافت پیامک اتمام سفارش از جانب زو فالوور باید در این خصوص نهایت احتیاط را داشته باشید.

18- ریزش تمام محصولاتی که با عنوان اینکه اکانت های مورد استفاده جهت (فالوو ، لایک ، کامنت و …) واقعی هستند ، بصورت واقعی بوده و مجموعه زو فالوور هیچگونه تضمینی برای ابقای اکانت های تزریق شده را ندارد و باید خریدار قبول داشته باشد که وقتی اکانت های واقعی به پیج ایشان تزریق میشود باید انتظار ریزش را هم داشت، ریزش هم به پیج خریدار بستگی دارد که محتوای آن باب میل مخاطبین و یا فالوورهای جذب شده است یا خیر … به همین جهت مجموعه ما هیچگونه تضمینی برای حفظ و ابقای حتی 1 مخاطب و یا فالوور های تزریق شده به اکانت ثبت شده خریدار ندارد  و خریدار حق هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ واریز شده را ندارد .

19- تمامی سفارشات انجام شده در سایت ، قبل از سفارش و بعد از سفارش از اکانت مشتریان عکس گرفته و ذخیره میشود، با توجه به تغییرات ثانیه ای بر روی اکانت خریداران اعم از ریزش و …  اثبات تکمیل سفارش با ارئه این تصاویر انجام میشود و کاربر هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ پرداخت شده را به هیچ وجه از سایت زو فالوور ندارد و باید تصاویر ذخیره شده را قبول داشته باشد.

20- اضافه شدن تمامی فالوور ها و مابقی سفارشات از طریق اَپ های ایرانی صورت میگیرد که کاملا واقعی هستند، بعضاً دیده میشود که اکانت هایی بدون عکس پروفایل ، بدون عکس پست و … هستند که این اکانت ها برای استفاده های گوناگون ساخته شده اند که این مجموعه به هیچ عنوان تضمین نمیکند که همچین اکانت هایی به پیج خریدار اضافه نمی شوند، خریدار موظف است که این موارد را قبل از خرید بپذیرد و بعد از تکمیل سفارش خریدار هیچگونه اعتراض، شکایت و درخواست عودت مبلغ پرداخت شده را به هیچ وجه از سایت زو فالوور ندارد .

21 – تمام بندهای درج شده باید توسط خریدار خوانده شود و با قبول کردن بند بند این قوانین اقدام به خرید کند ، چناچه خریدار بعد از خرید ادعا کند که قوانین را مطالعه نکرده و درخواست عودت هزینه و از سرگیری سفارش را دارد به هیچ وجه قابل پذیرش نیست و امکان اعتراض و شکایت از جانب خریدار به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.